|
Rok w ogrodzie![]() A tu cała moja "trójca" Kochane urwisy. Od lewej: Najmłodszy Wojtek; w środku Kacperek ( w lipcu skończy 5 lat); i po prawej stronie - najstarszy - Kuba ( już prawie 6 latek). [2021-02-01 02:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Masz fajne wnuki, tylko się z nich cieszyć i życzyć żeby były zdrowe i radosne. Pozdrawiam cieplutko,życzę miłego wieczoru halinabylina [2021-02-11 18:16] Witaj Iwonko super chłopaki danusia2458 [2021-02-04 20:31] Witaj Iwonko! Ale masz wesoło ,wszystkimi trzema się opiekujesz? bea [2021-02-02 17:55] Witaj Iwonko.masz fajne wnuki.ja swoje oglądam jedynie na fotografii filipek [2021-02-02 09:59] Witaj Iwonko! Kiedy ja sie doczekam!!!choć jednego Lawinia [2021-02-01 20:04] Teraz by sie wnusia przydala milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-01 10:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |