|
Rok w ogrodzie![]() Nowych zdjęć ogrodowych, plenerowych nie mam. I nie robię zdjęć... Ileż można fotografować ten sam widok z okna, albo z tego samego parku, do którego chodzimy na spacer... Na parapetach okiennych też już nie ma czego fotografować. Dzisiaj w galerii mój najmłodszy wnuczek - Wojtuś. Skończył 3 latka początkiem stycznia. [2021-02-01 02:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dzieci rosną, jak na drożdżach bea [2021-02-02 17:56] Mnie też nie chce się fotografować.w ogóle niczego mi się nie chce ostatnio filipek [2021-02-02 10:00] jak to zleciało!! a tu już taki duzy chlopczyk!! Wszystkiego najsłodszego!!! Lawinia [2021-02-01 20:05] jak ten czas szybko leci nie tak dawno sie urodzil a tu juz trzy latka. Wszystkiego dobrego dla solenizanta bednarekzk@arcor.de [2021-02-01 10:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |