|
Rok w ogrodzie![]() Ale przymroziło! Minus 10 stopni... To już druga noc z takim mrozem. Na rozgrzewkę lampka wina. Spożywane na zimno, czy na ciepło, tak samo grzeje :) [2021-02-01 01:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie rano było -8 chyba .Ostatnio obserwuje ptaki w karmniku .Przylatują i siedzą ,i jedzą cały dzień . bea [2021-02-02 17:58] U nas nie jest tak źle,ale ponoć zima przed nami.masakra filipek [2021-02-02 10:02] Witaj Iwonko masz racje grzeje tak samo bednarekzk@arcor.de [2021-02-01 10:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |