|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Za oknem zima. W czwartek śnieg sypał, dzisiejszej nocy powtórka. Samochody i chodniki trzeba było odśnieżać. W ciągu dnia temp. niewiele na plusie, od wieczora niewiele na minusie. Udanego weekendu Wam życzę. [2021-01-30 18:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ale ładnie kwitną storczyki .Moje w tym roku nie popisały się . Za oknem śnieżnie ,posypał śnieg ,na drogach tez biało i ślisko . bea [2021-01-31 17:37] Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-01-30 20:50] dzień dobry Iwonko! Wreszczie sie wyrobiłam i teraz odpoczynek. Tobie również zyczę miłego wieczoru Lawinia [2021-01-30 19:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |