|
Rok w ogrodzie![]() A tymczasem mamy chwilową zimę... Od niedzieli temperatura spadła, a dzisiaj spadło też trochę śniegu. Kończy się wtorek, zatem życzę dobrej nocy i pięknych snów. Na jutro - dobrego dnia! [2021-01-26 22:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dzien dobry! U nas tez jeszcze biało. Lecą dni ale pocieszam sie ,że w lutym w zeszłym roku juz porzadkowałam ogród Lawinia [2021-01-28 20:46] Dobrego dnia na dziś filipek [2021-01-28 14:14] witaj Iwonko ten powrot zimy wcale mnie nie cieszy. Co zrobić trzeba z tym żyć filipek [2021-01-27 13:11] U mnie wczoraj nie padał śnieg ,ale w nocy poprószył troszkę bea [2021-01-27 10:34] Dziekuje Iwonko! Milego dnia bednarekzk@arcor.de [2021-01-27 10:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |