|
Rok w ogrodzie![]() I w naszym parku, na niektórych alejkach, śniegu niewiele. [2021-01-26 22:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko obudziłam się w nocy i pomyślałam OMG ile znów śniegu spadło.nie mam specjalnie ochoty na szuflowanie każdego ranka. filipek [2021-01-28 14:13] u mnie chyba troche wiećej białego na swiecie. Pozdrawiam cieplutko filipek [2021-01-27 13:12] piękna brzozowa aleja,nawet zima wspaniale wygląda bea [2021-01-27 10:33] musze u mnie ruszyc na pola napewno jeszcze troche sniegu zostalo bednarekzk@arcor.de [2021-01-27 10:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |