|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Zacznę od tego, że już poczułam "przedwiośnie"... W ubiegłym tygodniu temperatura była na plusie więc śnieg zaczął się topić... W sobotę było 10 stopni powyżej zera! [2021-01-26 22:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Moje ciemierniki biale kwitna a fioletowe dopiero maja paczki one jakies spoznialskie milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-27 10:09] Witaj Iwonko! Moje ciemierniki chyba w tragicznym stanie po tym śniegu i mrozie .Mam nadzieje ,że wiosną poprawią swoja kondycję bea [2021-01-27 09:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |