|
Rok w ogrodzie![]() I kolejny dzień odleciał... witam przed północą. Dzisiaj 7,5 stopnia pokazywał termometr, a teraz także na plusie, bo 1,5 powyżej zera. Dzień był pochmurny i nawet deszcz przeleciał. Chodzenie naszą drogą, to nie lada wyczyn... jest okropnie ślisko! Takie laurki dostaliśmy od naszych wnuków - przedszkolaków. [2021-01-22 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko śliczne jeszcze niedawno takie moje dzieciaki dziadkom robiły danusia2458 [2021-01-25 19:35] dobrego dnia Iwonko filipek [2021-01-23 13:05] nasze laurki jeszcze idá pocztá Witaj Iwonko filipek [2021-01-23 13:04] śliczne laurki .Wszystkie laurki od moich skarbów trzymam w szufladzie ,nie wyrzucam .Teraz już nastolatkowie ,laurek nie robią. bea [2021-01-23 11:22] Witaj Iwonko u nas jest w listopadzie dzien babci i dziadka ale laurki wszystkie leza w szufladzie sa takie mile i wykonane wlasnorecznie milego dnia.bednarekzk@arcor.de [2021-01-23 11:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |