|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek. Słonecznie i prawie 7 stopni na termometrze, czyli tak jak wczoraj. Jednak tej nocy i nad ranem był mróz. Udanego popołudnia wszystkim życzę, a babciom w dniu ich święta, żeby wnuczęta pamiętały i umiliły ten dzień. [2021-01-21 12:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam u mnie były wczoraj Wnuki i Wnusia,mała impreza i gwarno dziś cisza Miłego Dnia Życzę 🙂 Kwiatkizrabatki [2021-01-22 13:29] Witaj Iwonko u mnie też ładny dzien był. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-01-21 20:02] Witaj Iwonko u mnie też słoneczko danusia2458 [2021-01-21 19:01] Witaj Iwonko u mnie teraz +8 i sloneczko swieci cos mi sie wydaje ze sniegu nie zobacze milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-21 14:26] Witaj Iwonko! U mnie też w nocy musiał być mróz ,ponieważ ,rano ślisko było na schodach .Teraz +5 i śnieg topnieje ,ale jeszcze sporo u mnie białej kołderki .Woda wszędzie . bea [2021-01-21 13:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |