|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek. Najmroźniejsze dwa dni i noce minęły. Wczoraj rano było minus -15 stopni. Dzisiaj odwilż. Śniegu ubywa. Na termometrze 3,5 stopnia. Miłego popołudnia i nadchodzących dni także. [2021-01-19 14:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko nakarmilam domowników teraz mogę trochę polatać po ogr.i nie tylko filipek [2021-01-20 15:46] Witaj Iwonko nakarmilam domowników teraz mogę trochę polatać po ogr.i nie tylko filipek [2021-01-20 15:46] Witaj Iwonko! U mnie temperatury plusowe, milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-20 11:05] Witaj Iwonko! U mnie dopiero dzisiaj na termometrze dodatnia temperatura. Już widzę ,jak szybko śnieg topnieje . bea [2021-01-20 10:31] Witaj Iwonko a mnie dzisiaj znów dołożyło danusia2458 [2021-01-19 20:33] Witaj Iwonko wieczorkiem.u nas też na plusie,nawet deszcz padał dziś.jest ogólnie okropniscie. Miłego wieczoru. Śliczne storki filipek [2021-01-19 18:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |