|
Rok w ogrodzie![]() cieplutko pozdrawiam w to zimowe niedzielne popołudnie. Przyjemnego odpoczynku! [2021-01-17 13:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! O Ogrodniczce nie zapomniałam ,ale w tygodniu byłam na pogrzebie ,umarł mój wujek .A w połowie tygodnia pojechałam ze skarbami do "Wielkiego miasta ".Myślałam ,że pójdę do ogrodniczych sklepów ,ale było tak zimno ,ze posiedziałam w domu .Przynajmniej porozmawiałam z bliskimi i spędziłam miło ten mroźny czas . U Ciebie p[ieknie pobielone krzewy i drzewa .U mnie podobnie .I zimno u mnie ,w nocy -21 bea [2021-01-18 20:12] cieplutko pozdrawiam juz wieczorkiem . Kolorowych snów życzę, chociaz do spania daleko filipek [2021-01-17 19:10] witaj Iwonko!U nas M oglada skoki to ja jestem na O Lawinia [2021-01-17 16:35] Witaj Iwonko u mnie deszcz +5 milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-17 14:45] Zimą piękna u mnie też jest,Miłej niedzieli również dla Ciebie Kwiatkizrabatki [2021-01-17 13:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |