|
Rok w ogrodzie![]() na ziemi coraz grubsza warstwa śniegu. Tylko z drzew i krzewów nadmiar spada kiedy zawieje wiatr. [2021-01-17 13:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie wczoraj wieczorem było -18. bea [2021-01-18 20:14] u nas też dosypalo śniegu, gorki i goreczki mam pod płotem. No i mrozi jak na moje warunki solidnie. Teraz mam -13 filipek [2021-01-17 19:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |