|
Rok w ogrodzie![]() Innych widoków niż biel za oknem, na razie się ne spodziewam, ale wolę tak, niż szarości. Siarczyste mrozy do mnie jeszcze nie nadeszły. Teraz 2 stopnie na minusie. chwilami prószy śnieg. Witam w sobotę. Przyszłam Wam życzyć udanego weekendu.Pozdrawiam. [2021-01-16 11:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie było bardzo mroźnie . bea [2021-01-18 20:15] Witaj Iwonko slicznie jak tak bialo ja chyba takich widoczkow sie nie doczekam bednarekzk@arcor.de [2021-01-16 22:07] Witaj Iwonko u mnie cały czas sypie i śniegu z dnia na dzień coraz więcej danusia2458 [2021-01-16 14:33] Witaj Iwonko ja już mam zimy dość na ten rok.ciekawe ile temperatura spadnie u nas.teraz mam 0. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-01-16 13:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |