|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was ciepłym, lipcowym wieczorem. Po kilkudniowym ochłodzeniu, po kilku pochmurnych i deszczowych dniach, powróciło słoneczko. Dzisiaj było 26 stopni, wiał wiaterek i prawie cały dzień pracowałam w ogródku. Było przycinanie wysokich drzew i iglaków, które kolidowały z kablami elektrycznymi. [2022-07-13 20:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Powinnam podciąć niektóre krzewy ,ale nie dam rady .Za gorąco na prace ogrodowe bea [2022-07-20 16:25] Witaj Iwonko u mnie znowu goraco i duszno wiec w domu przyjemnie bednarekzk@arcor.de [2022-07-13 21:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |