|
Rok w ogrodzie![]() trochę błękitu nieba i... O niebo przyjemniej 🙂 miłego popołudnia. [2021-01-15 13:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dzisiaj podziwiałam niebo o wschodzie słońca ,zapowiadał się mroźny dzień,toteż niebo było różowe .A potem na błękitnym niebie widziałam chmurki . bea [2021-01-18 20:17] Ładne foto. Miłego dnia Iwonko filipek [2021-01-16 13:50] witaj Iwonko! Lubię zimę ale na zdjęciach Lawinia [2021-01-15 21:13] Witaj Iwonko u mnie szaro ale biało do blekitu nieba daleko Milego dnia dla Ciebie 🙂 Kwiatkizrabatki [2021-01-15 14:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |