|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Minus 4 na termometrze więc jeszcze są zimowe widoki. Niebo zaczyna się troszkę przejaśniać. [2021-01-15 08:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wolę kolory letnie ,ale na szczęście jutro już trochę cieplej ma być . bea [2021-01-18 20:19] Witam Iwonko Ani juz sie zima znudzila a u mnie jeszcze sie nie rozpoczela bednarekzk@arcor.de [2021-01-15 10:50] JUż znudziła mi się ta zima, nie powiem widoki piękne, ale tęsknię za kolorami filipek [2021-01-15 10:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |