|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Ślicznie ośnieżone drzewa u Ciebie i podświetlony ogród wygląda jak z bajki bea [2021-01-18 20:22] Spokojnej nocki Iwonko ide czytac bednarekzk@arcor.de [2021-01-14 23:44] Iwonko o tej godzinie to nigdy nie spie,:biglol statnio nie moge spac wiec ksiazki czytam az do rana ten kwiatek zawsze o tez poze kwitnie ale nie wiem jak sie nazywa, jest zimozielony, dostalam odnozke od synowej bednarekzk@arcor.de [2021-01-14 23:41] Witam Iwonko i zycze milego wieczoru bednarekzk@arcor.de [2021-01-14 19:50] witaj Iwonko wczoraj dlugo nie mogłam asnąć , ale nadrobiłam brak snu z rana filipek [2021-01-14 12:16] witaj Iwonko wieczorkiem! ładna jest zima!! ale wolę ją na zdjęciu Lawinia [2021-01-13 22:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |