|
Rok w ogrodzie![]() Dobry wieczór w środę! Dołożyło śniegu w nocy, dołożyło w ciągu dnia... pierwsze odśnieżanie zaliczyłam [2021-01-13 20:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: W tygodniu u mnie padało i padało ,teraz mam grubą warstwę śniegu bea [2021-01-18 20:24] dziś mam spokoj z szuflą, bo nie napadało śniegu tak jak wczoraj, a to co było na chodniku topi sie powoli Dobrego dnia Iwonko filipek [2021-01-14 12:18] oj, to u mnie tyle nie napadało! albo szybko się zrobiło ciemno i nie zauważyłam Lawinia [2021-01-13 22:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |