|
Rok w ogrodzie![]() Pierwszy rozwijający się kwiatek w tym roku. Wtorek oczywiście rankiem mroźny, a potem temperatura ciut ciut powyżej zera, dzień pogodny, tylko wiał wiatr i potęgował odczucie chłodu. Późnym wieczorem sypnęło śniegiem. Nie ma tego wiele ale troszkę się zabieliło. [2021-01-13 00:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! u mnie biało i śnieg codziennie pada ,tylko temperatury na razie ok 0 st .Od jutra ma być mroźno bea [2021-01-13 20:16] Witaj Iwonko u mnie tez kwitna musze zrobic zdjecie u mnie dzisiaj sloneczko swieci +3 zaraz ide na spacerek, wpadne pozniej bednarekzk@arcor.de [2021-01-13 11:45] witaj Iwonko u mnie też biało, znow sypie powoli. Takiego kwiatka mam i ja u siebie w ogrodzie dobrego dnia filipek [2021-01-13 09:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |