|
Rok w ogrodzie![]() Witam kolejnym storczykiem. Tak kwitł w lipcu ub., a za niedługo znowu rozwiną się kwiaty... już ma łodyżkę z pączkami. Dzisiaj nad ranem zaś minus 4 stopnie ale za to dzień był słoneczny. Byłam w ogródku okryć rododendrony, bo w połowie miesiąca mają nadejść silniejsze mrozy. A na najbliższe dni w prognozie pogody śnieg... zobaczymy, czy się sprawdzi. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i wieczoru. [2021-01-11 16:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Cudny Kwiatkizrabatki [2021-01-15 14:39] ja czekam na zapowiadany mróz. Oby nie był taki straszny jak piszą Cieplutko pozdrawiam filipek [2021-01-12 11:36] U mnie biało .Miałam przenieść donice z hortensjami do piwnicy ,bo mróz w nocy ma być -4.Zrobię to jutro ,bo dziś nie miałam pomocy ,a donice ciężkie . bea [2021-01-11 21:22] Witaj Iwonko u mnie nie ma znaku po sniegu a teraz +5 ! Milego wieczoru a storczyki masz cudne bednarekzk@arcor.de [2021-01-11 19:16] Witaj Iwonko u mnie rano było -10 danusia2458 [2021-01-11 18:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |