|
Rok w ogrodzie![]() Martwy sezon w ogrodzie, martwy też na Ogrodniczce... Dzień dobry w niedzielę! Śniegu u mnie nie ma. Przymroziło trochę ( rano 4 stopnie poniżej zera) ale teraz już 2 kreski na plusie. słoneczko świeci, a na błękitnym niebie wędrują białe chmurki... piękny dzień! Życzę Wam takiego pogodnego popołudnia. I miłego spędzania czasu. [2021-01-10 12:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ale masz cudo Kwiatkizrabatki [2021-01-15 14:39] sliczny storczyk filipek [2021-01-11 10:08] witaj Iwonko ja zauważyłam że jak nie odmeldowuje się z samego rana, to potem zapominam filipek [2021-01-11 10:08] Witaj Iwonko! Rzeczywiście pustki...Ja witam dzisiaj i miłego tygodnia życzę .U mnie biało ,śnieg leży w ogrodzie i wokół. bea [2021-01-10 19:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |