|
Rok w ogrodzie![]() hortensja wygląda jakby piorun w nią strzelił :) Prognozy na kolejne dni też są deszczowe... Miłego wieczoru i przyjemnego jutra. [2022-07-05 18:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie deszcz padał obfity ,burze przechodziły ,byliny leża ,muszę niektóre postawić do pionu .Miłego dnia ,Iwonko. bea [2022-07-06 08:16] Witaj Iwonko moje po deszczu tez tak wygladaja bednarekzk@arcor.de [2022-07-05 22:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |