|
Rok w ogrodzie![]() Wielbłądy zakryły się sianem :) Na terenie ogrodu jest „Dom Dawida” (wiata, czy altana z ławeczkami i stolikami) gdzie można kupić kawę, herbatę, a nawet gorącą czekoladę. Dzieci zostały poczęstowane cukierkami. Dla ciekawych poniższe linki: Nocny live z Betlejem https://pl-pl.facebook.com/wspolnota.betlejem/videos/vb.175170435853301/4333381606688561/?type=2&theater Ks. Mirosław Tosza – założyciel i opiekun wspólnoty Betlejem -laureatem nagrody… https://www.youtube.com/watch?v=mot0QmjVUXg [2021-01-10 11:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Świetne miejsce. Dobrego dnia Iwonko filipek [2021-01-11 15:37] ciekawa atrakcja nie tylko dla dzieci bea [2021-01-10 19:10] Najwieksza atrakcje maja dzieci, jak moja wnusia byla mala to czesto jezdzilismy z nia do Wupertalu tam jest wspaniale ZOO byla zachwycona a ja przy okazji tez Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-10 11:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |