|
Rok w ogrodzie![]() Trafiliśmy akurat w porze obiadowej zwierząt więc trudno było zrobić im zdjęcia. Jedne jadły na zewnątrz ale ciągle schylały głowy. Tutaj owce i alpaka. Osły i kucyki jadły w środku swojego domku... tym fotki nie udało mi się pstryknąć. [2021-01-10 11:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Starszy syn jest teraz w Laponii wysłał mi fotkę jak karmi owsem renifery[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2021-01-11 15:36] sporo tam zwierząt zgromadzono bea [2021-01-10 19:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |