|
Rok w ogrodzie![]() Tuż przy wejściu mają swój wybieg strusie. Podchodziły do nas, bliżej ogrodzenia, żeby się z nami przywitać ale zaraz za nami do ogrodu wszedł jakiś zbłąkany pies i ptaki bardzo się wystraszyły. Nastroszyły pióra, zaczęły biegać, co sił w nogach. Dołączył do nich kangur, którego wcześniej nie było widać…ten dopiero biegał! a raczej skakał! Jak oszalały :) [2021-01-10 10:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas w okolicy swego czasu było mini Zoo, ale wandale uszkodziły ogrodzenie i zwierzęta uciekły jak pamiętam.Co było dalej to nie wiem filipek [2021-01-11 15:35] to się działo bea [2021-01-10 19:09] to mieliscie ubaw bednarekzk@arcor.de [2021-01-10 11:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |