|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Przez dwa poprzednie dni pogoda nie była zbyt ciekawa - prószył śnieg, padał deszcz ze śniegiem, było pochmurno. Dzisiaj świeciło słonko, to wybrałam się z dzieciakami do... Betlejem... Wspólnotę Betlejem tworzą ludzie bezdomni, ubodzy, ich przyjaciele i wolontariusze. [2021-01-08 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Bardzo ciekawe miejsce odwiedziłaś .nie trzeba być bogatym ,żeby stworzyć coś niesamowitego bea [2021-01-10 19:05] witaj Iwonko chętnie zobaczę co pokazujesz filipek [2021-01-09 19:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |