|
Rok w ogrodzie![]() Witam wtorkowym przedpołudniem. Dzisiaj brzydko, deszczowo. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego dnia bez względu na aurę. [2021-01-05 10:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-01-08 12:26] Witaj Iwonko danusia2458 [2021-01-05 18:21] Witaj Iwonko ja za kawę dziękuję.mialabym bezsenna noc filipek [2021-01-05 17:09] Witaj Iwonko! u mnie biało ,ale pochmurno i coś pada ,nie wiem ,czy to deszcz ,czy śnieg mokry bea [2021-01-05 11:36] bardzo miło wypić kawkę w takim towarzystwie ivonetka [2021-01-05 10:51] I ja pije z Wami kawusie jeszcze raz powiem dzien dobry Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-01-05 10:34] witaj Iwonko! Miłego dnia i dla Ciebie. Dosiadam z kawą!! Lawinia [2021-01-05 10:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |