|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj i dzisiaj słonecznie więc razem z rodzinką ruszyliśmy na popołudniowy spacer. Zdjęć nie robiłam. Z ogródka też nie mam zdjęć, bo nie ma czego fotografować. Przyszła więc pora na storczyki. Miłych snów życzę i przyjemnego poranka. [2021-01-04 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śliczny jest.ja nie mam ani jednego.u mnie to chyba jednorazowe kwiaty filipek [2021-01-05 17:11] Moje w tym roku musialam wyrzucic liscie sie lepily,pryskalam wszystkim mozliwym az sie zdenerwowalam iwszystkie poszly na kompost[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Twoj jest sliczny[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-01-05 10:17] pięknie kwitną Twoje storczyki ,moje jakieś takie dziwne w tym roku .Popuszczały dłuuuugie pędy kwiatostanowe ,ale kwiatki mają tylko na końcach po kilka .Powinny mieć ogrom paków na takich półmetrowych łodyżkach ,a tylko po trzy -cztery kwiatki .Zaraz przestaną kwitnąć . bea [2021-01-05 09:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |