|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was serdecznie wtorkowym wieczorem. Od czwartej rano deszcz pada prawie bez przerwy. [2022-07-05 18:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na razie u mnie podlane ,deszcz padał w ostatnim czasie intensywnie . bea [2022-07-06 08:14] U mnie znowu sucho, deszczu brak bednarekzk@arcor.de [2022-07-05 22:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |