|
Rok w ogrodzie![]() Witam w ostatnim dniu roku. Nie jest to chyba sylwester naszych marzeń ale w kameralnym gronie można go miło spędzić. Czekamy aż wybije północ, by przywitać Nowy Rok. Czekamy z nadzieją, że będzie lepszy od tego, który właśnie się kończy. Składam Wam życzenia zdrowia i szczęścia... składam z nadzieją, że się spełnią. [2020-12-31 23:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja ,jak zawsze od kilku lat, Nowy Rok przywitałam w domu bea [2021-01-01 17:38] ja niedawno wstałam, nie spałam co prawda, ale wyleżałąm się za wsze czasy filipek [2021-01-01 17:19] Tak , nie takie były plany ale spędziliśmy wieczór u nas z sąsiadami!Było wesoło Lawinia [2021-01-01 14:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |