|
Rok w ogrodzie![]() Witam po świętach. Spędzaliśmy je jak zwykle w rodzinnym gronie. No i już niebawem Nowy Rok... Pozdrawiam. [2020-12-29 23:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a u nas tylko najbliżsi domownicy na Wigilii . bea [2020-12-30 17:32] My święta spędziliśmy tylko z Wojtkiem i jak się okazało był to 3 rok taki filipek [2020-12-30 14:33] Witaj Iwonko czas świąteczny za nami.skonczylo się obżarstwo,chociaż mam zamrożone jeszcze na nowy rok filipek [2020-12-30 14:32] Witam Iwonko ja rowniez spedzilam swieta w gronie najblizszych co nam przyniesie ten NOWY ROK? Milego dnia bednarekzk@arcor.de [2020-12-30 10:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |