|
Rok w ogrodzie![]() Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam mocy w codziennym życiu, nadziei w chwilach trudnych, mądrości, która wskazuje drogę oraz radości na każdy dzień. [2020-12-25 14:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko dziękuje i wzajemnie danusia2458 [2020-12-29 20:20] Śliczne życzenia ,żeby się spełniły .Witaj Iwonko po świętachbea [2020-12-29 11:15] Witaj Iwonko. Pozdrawiam świątecznie. sabina [2020-12-26 11:54] Witaj Iwonko Dzieci wczoraj odjechali do domow a ja dzisiaj odpoczywam milego dalszego swietowania zycze bednarekzk@arcor.de [2020-12-26 11:27] Witaj Iwonko swieta już prawie na finiszu.Dobrego o odpoczynku i radosnych chwil życzę filipek [2020-12-26 10:17] Witaj iwonko w tym świątecznym czasie! Dziękuję za życzenia i dla Ciebie również spokojnych , zdrowych Świąt Lawinia [2020-12-25 19:52] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |