|
Rok w ogrodzie![]() Wpadłam na chwilę i zaraz znikam. Witam w deszczową środę...od wczoraj pogoda bardzo brzydka - ciemno, ponuro, pochmurno i deszczowo. Na dodatek jeszcze śmierdzi... nie wiem czym ci ludzie palą w tych swoich kopciuchach i zatruwają powietrze...nawet okna nie można uchylić! Dobrego dnia życzę. ( choinka u syna - ubierałam razem z wnukiem i synową :)) [2020-12-23 10:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Pozdrawiam świątecznie już. Smacznej wieczerzy wigilijnej życzę i zdrowych, radosnych świąt. sabina [2020-12-24 18:02] Witaj Iwonko! U nas jeszcze nie pada, jest dosyć pogodnie a Tobie życzę pogodnych , radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia halinabylina [2020-12-24 13:15] Witaj Iwonko! Juz odpoczywam przed świętami Lawinia [2020-12-23 22:01] Witaj Iwonko u mnie tez pada a ciemno ze swiatlo musialam zapalic teraz klapnelam troche i szukalam przepisow na lukier krolewski zaraz ide dalej pracowac milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-12-23 13:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |