|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w nowym tygodniu! Pogoda bardziej jesienna niż zimowa - ciągle mgły i mgły... Dzisiaj na dodatek mży. Temperatura w okolicach zera ale na plusie. Zaczynam działać w kuchni... kulinarnie! dzisiaj jeszcze na spokojnie, bo tylko pierogi z mięsem i kopytka, jutro bigos, a od środy zacznie się młyn! Miłego popołudnia. [2020-12-21 15:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dzisiaj u mnie dzień ciastowy .Upiekłam keksy dwa ,babeczki piernikowe i spody do ciasta z kremem ,krem zrobię jutro .I śledzie w dwóch wersjach(tylko ja jem śledzie w domu ,toteż tyle starczy) przygotowałam ,i schab upiekłam ,będzie w galarecie .A jutro mięso upiekę i dania obiadowe na dni świąteczne przygotuję .A jeszcze sałatki ...znów będę siedziała do nocy w kuchni . bea [2020-12-22 22:39] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj deszczowo danusia2458 [2020-12-22 20:52] Witaj Iwonko ja zakupy mam już zrobione,na jutro zostawiam pierogi do zrobienia i makówki.upieke też seromakowiec .kupiłam w tym roku gotowe ciasto.nie chciało mi się nabrać robota w tym roku filipek [2020-12-22 17:08] Witaj Iwonko! Ja wczoraj sporo juz upichcilam dzisiaj kolejny dzien, pracy w kuchni ale zaraz jade do sklepu milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-12-22 09:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |