|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam wszystkich w tym "gorącym" okresie przedświątecznym... w okresie porządków, zakupów, tworzenia dekoracji i stwarzania świątecznej atmosfery, by święta były nastrojowe... Mnie jakoś coraz mniej święta cieszą ale przygotowania do nich takie same jak zwykle. Zdjęcie sprzed kilku dni, więc jak widać, jeszcze trochę śniegu leży. Skrzat, którego zrobiła córka, pilnuje wejścia do domu i zaprasza gości;) Szkoda tylko, że drzwi nie otwiera :) Wpadnę do Was później, a tymczasem wychodzę... Miłego wtorku Wam życzę. [2020-12-15 12:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ale ładny ten choinkowy ludek .mnie też święta nie cieszą w tym roku ,szczególnie ,ze chyba nie spotkam się z rodzicami w święta .siły i wena mnie opuściła ,od tygodnia tylko kręcę sie po pokojach nie ruszając z miejsca z pracą . bea [2020-12-16 23:09] witaj Iwonko! ślicznie zrobiłaś Lawinia [2020-12-16 20:02] witaj Iwonka bardzo ładna dekoracja Modna w tym roku. Miałam gałęzie, ale powtykałam tylko do donic, jakoś nie mma weny do niczego w tym roku. Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-12-16 16:17] Witaj Iwonko ja tez zrobilam przerwe na obiad i biore sie za kuchnie bednarekzk@arcor.de [2020-12-16 13:49] Za życzenia dziękuję i odwzajemniam, miłej środy życzę. sabina [2020-12-16 02:44] Witam i serdecznie pozdrawiam. sabina [2020-12-16 02:43] Witaj Iwonko jest sliczny. Nie wiadomo jakie beda swieta ale przygotowac sie trzeba milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-12-15 13:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |