|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę, tuż przed północą. To już prawie tydzień minął od ostatniej mojej wizyty ma Ogrodnicze. Od kiedy spadł pierwszy śnieg, była niska temperatura, a nocami mróz więc przez kilka dni mieliśmy zimę. Dopiero wczoraj przyszła odwilż i śnieg znikł całkowicie. Słonko towarzyszy mi każdego dnia. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej niedzieli. [2020-12-05 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie zimy nie ma ,ale mrozik dzisiaj chyba cały dzień był ,bo kałuże zamarznięte były .I wiatr wiał silny .Ja w domu działam ,a jutro jadę do miasta bea [2020-12-08 18:54] witaj Iwonko ja czuję się przeziebiona, jakoś nie mam siły na nic Dziś znowu deszczowo u nas Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-12-08 08:26] Witaj Iwonko u mnie jeszcze coś tam leży ale coraz mniej z dnia na dzień danusia2458 [2020-12-07 17:40] Witaj Iwonko u mnie sniegu brak ale sa w nocy lekkie przymrozki milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2020-12-06 22:21] Dzien dobry Iwonko!U nas zimy brak. I wcale nie tęsknię. Mam juz zdjęcia zimowego ogrodu sprzed lat.Miłej niedzieli Lawinia [2020-12-06 11:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |