|
Rok w ogrodzie![]() Taka sytuacja... zdjęcie jeszcze gorące! Witam w niedzielę. Mam nadzieję, że pierwszy śnieg, jak to zwykle bywa, nie poleży zbyt długo. Ale póki co, zmienił się nieco widok i jest całkiem ładnie. Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli. [2020-11-29 09:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! jak minął tydzien? zajrzyj do nas bo nawet ja przyszłam bo wolne mam Lawinia [2020-12-05 18:02] Witaj Iwonko u mnie dalej biało danusia2458 [2020-11-30 20:24] Witaj Iwonko! U mnie prawie taki widok dzisiaj zastałam za oknem .Śniegu trochę mniej napadało ,niż u Ciebie ,ale biało było .Teraz już topnieje . bea [2020-11-30 09:21] Dzień dobry. Witam i pozdrawiam w poniedziałek. sabina [2020-11-30 08:36] Witam Iwonko jest slicznie u mnie nie wiem czy spadnie snieg? Milej niedzieli zycze bednarekzk@arcor.de [2020-11-29 13:09] powiem ,ze tęsknie za bielą, byłoby jaśniej na świecie filipek [2020-11-29 10:21] powiem ,ze tęsknie za bielą, byłoby jaśniej na świecie filipek [2020-11-29 10:21] o jak ładnie pierwszy śnieg na ogrodniczce. witaj Iwonko Cieplutko pozdrawiam filipek [2020-11-29 10:21] Witaj Iwonko! Jak ładnie biało u Ciebie. Pozdrowienia zostawiam Lawinia [2020-11-29 10:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |