|
Rok w ogrodzie![]() Mam wnuka u siebie więc idąc dziś do sklepu, szliśmy tak, żeby droga była dłuższa... zahaczyliśmy o nasz park... trzeba się dotlenić, chociaż pogoda wcale nie zachęcała do spaceru. Ale pół godzinki nam wystarczyło. Jako, że dzisiaj piąteczek, życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru a także dobrej pogody i odpoczynku przez weekend. [2020-11-27 17:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śliczny ten lasek brzozowy.Las mam niedaleko ,ale samej iść strach ,a ze Skarbem chodzić nie mam jak ,bo w dzień lekcje ma ,a po obiedzie już ciemno . bea [2020-11-30 09:19] Aniu, do najbliższego sklepu mam chyba 300 metrów... na upartego też mogłabym pójść... w kapciach? ivonetka [2020-11-28 22:46] Witaj Iwonko! Piękne widoki Codziennie patrze na nasz park, widzę jak się zmienia, jak kolory znikają, jak robi się szary i wyobraż sobie, że nie mam czasu żeby do niego choć na chwilę wejść...Jestem na emeryturze i niestety brakuje mi czasu... może jutro jak będzie pogoda zajrzę Pozdrawiam, życzę pięknej niedzieli i zdrowia halinabylina [2020-11-28 19:46] witaj Iwonko fajnei,że macie gdzie chodzić na spacery. Ja mogę iść w kapciach do sklepu i nie mogę tego traktowac jako spaceru filipek [2020-11-28 10:23] Zycze Tobie milego wieczoru bednarekzk@arcor.de [2020-11-27 18:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |