|
Rok w ogrodzie![]() W środę przymroziło już dosyć mocno - wczesnym rankiem było minus 7. I ciężko miała się podnieść temperatura powyżej zera. Ale za to dni były słoneczne. [2020-11-27 16:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: duży przymrozek u ciebie ,u mnie -2 bea [2020-11-30 09:15] I znowu reklama więcej jej niż filmu.sabina [2020-11-29 13:22] Witam w niedzielę, w południe. Oglądam serial, reklama leci ale już koniec. sabina [2020-11-29 13:02] Ślicznie wygląda. sabina [2020-11-29 13:00] oj to sporo filipek [2020-11-28 10:24] Sporo przymrozilo! bednarekzk@arcor.de [2020-11-27 18:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |