|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was! Mroziło kilka razy w tym tygodniu, co też widać po rododendronie - on jak termometr - reaguje na temperaturę. Kiedy spoglądam w okno, zawsze patrzę na niego i jeśli tylko liście ma zwieszone w dół, to już wiem, że jest mróz. [2020-11-27 16:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie przez dwa dni był przymrozek nocą bea [2020-11-30 09:14] u mnie nie ma jeszcze przymrozku, i pewnie dlugo nie będzie tylko malaryczna pogoda dobrego dnia na dziś filipek [2020-11-28 10:25] Witaj Iwonko no mroziło prze kilka dni danusia2458 [2020-11-27 20:42] Witaj Iwonko u mnie jeszcze nie ma przymrozkow ale zapowiadaja minusowe temperatury w nocy? bednarekzk@arcor.de [2020-11-27 18:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |