|
Rok w ogrodzie![]() W listopadzie w polu, w sadzie cicho, szaro, mgliście, a po lesie wicher niesie szeleszczące liście. Milkną drzewa, ptak nie śpiewa, gdzieś z daleka pies zaszczeka. W listopadzie w polu, w sadzie cicho, szaro, mgliście... W listopadzie cień się kładzie, długi cień na ziemię, w dni pogodne słonko chłodne, bo już sobie drzemie. Milkną drzewa, ptak nie śpiewa, gdzieś z daleka pies zaszczeka, po dolinie cicho płynie szara mgła jesienna... (autor nieznany) Taka piosenka przypomniała mi się z lat szkolnych... Witam w poniedziałek. Dzisiaj pochmurno, 6 stopni. W planach oczywiście grabienie liści ale to trochę później. Teraz popijam kawkę więc zajrzę do Was. Życzę dobrego dnia! [2020-11-23 09:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Piękne słowa U mnie właśnie tak pogoda jest. Piękne też to drzewo bezlistne bea [2020-11-25 08:57] Dzien dobry Iwonko witam we wtorek i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2020-11-24 10:40] Dzień dobry Iwonko. Witam we wtorek i serdeczne pozdrowienia zostawiam. sabina [2020-11-24 08:48] Witaj Iwonko u mnie do dzisiejszego popołudnia była słoneczna jesień danusia2458 [2020-11-23 18:02] Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-11-23 10:35] Witam Iwonko u mnie za oknem sloneczko swieci wiec rusze do sklepu pochodzic moze cos kupie bednarekzk@arcor.de [2020-11-23 10:35] witaj Iwonko ja patrzę za okno kiedy przestanie padać , bo muszę iść po e skierowanie do przychodni.Jest już wystawione. Muszę dostarczyć je do okulisty Przy okazji w aptece wykupić leki. Na ogrodek nie poje po mnie wiatr zmiecie Dobrego dnia filipek [2020-11-23 10:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |