|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim popołudniem. Zobaczcie, ile jeszcze będę miała grabienia... to metasekwoja. Ale także dwa wielkie krzewy (kolkwicja i jaśminowiec) nie zrzuciły liści. Dzisiejszej nocy przymroziło. Myślałam, że te liście spadną! Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. [2020-11-21 16:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie już wszystkie liście opadły ,ale widzę ,że na trawniku ich mało ,a z rabat nie sprzątam teraz ,bo zima jeszcze ich nawieje .Powinnam jeszcze kwiatostany hortensji obciąć ,ale musi to poczekać .Teraz mam zajęcie w domu - namówiłam M na malowanie pokoju dużego . bea [2020-11-23 09:18] Witaj Iwonko! Takie widoki też jeszcze mam przez okno. U mnie na dzialce już końcówka liści z czereśni. Grabię je tylko z trawników, resztę pozostawiam na grządkach i rabatach, dżdżownice dopoki nie zamarznięta ziemia to powciągają je w głąb grzadek, część po prostu okryje byliny przed mrozem bo śniegu to tej zimy pewnie u nas nie będzie...Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli halinabylina [2020-11-22 12:54] Witam Iwonko! U mnie i sasiadow jeszcze sporo lisci na drzewach wiec bede miala zbieranie milej niedzieli zycze bednarekzk@arcor.de [2020-11-22 08:59] Witaj Iwonko u mnie najwięcej liści na wajgelach a mam ich 5.tak samo na kalinie , berberysa nie liczę.po niedzieli pogranie,bo trochę tego dziadostwa spadnie przez weekend. Miłego wieczoru filipek [2020-11-21 16:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |