|
Rok w ogrodzie![]() Już późno ale jestem. Pogoda dziś była przyjemna i dzień ze słoneczkiem. Zresztą, przez weekend było podobnie. I oby jak najdłużej! Życzę dobrej nocy. A ja idę na wirtualny spacer. Z przyjemnością zobaczę co ciekawego w Waszych ogródkach i poczytam co u Was nowego. [2020-11-17 23:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w ogródku to u mnie juz raczej nic nowego[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] danusia2458 [2020-11-18 19:34] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie dzisiaj sloneczko swieci+12 moj modrzew tez taki zolty[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-11-18 10:52] U mnie nic ciekawego ,w ogrodzie posprzątane ,wczoraj schowałam pomyte sprzęty ogrodnicze .Dzisiaj powinnam pokój przygotować do malowania ,ale nie wiem ,czy to zrobię ,bo weny brakuje .Miłego dnia ,Iwonko.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2020-11-18 10:51] coś mi sie kliknęło i klawiatura zastopowała Chciałam powiedzieć,że miałam dobry ogrodowy dzień filipek [2020-11-18 08:01] witaj Iwonko ja wczoraj też cieszyłam się z ładnego dniaaaa filipek [2020-11-18 08:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |