|
Rok w ogrodzie![]() Witam w kolejnym tygodniu. Pościel zmieniona, pranie zrobione i rozwieszone, szybki obiad ugotowany... idę do ogródka. Zajrzę do Was później, o ile nic i nikt mi nie przeszkodzi. Miłego popołudnia życzę. [2020-11-17 13:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Ja już na razie nic w ogrodzie nie robię .Może jeszcze zbiorę liście kosiarką z trawnika ,kiedy spadną wszystkie z wielkiego dębu rosnącego za ogrodzeniem .Z rabat nie będę zbierała ,bo zimą i tak przywieje wiatr nie wiadomo skąd .Posprzątam je wiosną. bea [2020-11-18 10:48] wczoraj wysuszyłam pranie na dworze i o tej porze roku to sukces. Dobrego dnia Iwonko filipek [2020-11-18 08:02] Witaj Iwonko! Ja dzisiaj bylam w rozjazdach bednarekzk@arcor.de [2020-11-17 21:29] Witaj Iwonko ja już w ogródku nic nie robię danusia2458 [2020-11-17 19:21] witaj iwonko wieczorem. mam teraz maly relaksik na O. Pozdrawiam Lawinia [2020-11-17 18:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |