|
Rok w ogrodzie![]() Skończyła się druga fala upałów. Po pierwszej mieliśmy jeden chłodny dzień i nawet doczekałam się przelotnego deszczu. Ta druga trwała do wczoraj. Najgorętszym dniem był piątek, gdy termometr pokazywał 37 stopni. [2022-07-05 18:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Ja się cieszę że minęły upały ,lubię temperaturę ok 20 st. bea [2022-07-06 08:09] Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-07-05 22:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |