|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piątek, trzynastego... Dalej pochmurno, bez opadów, trochę cieplej niż wczoraj. Dzisiaj ostatnie pomidorki, które jeszcze kilka dni temu wisiały na krzaczku. To samosiejki... rosły w donicach z kannami, bo tam dodawałam ziemi kompostowej. Zostawiam pozdrowienia i życzenia miłego popołudnia. [2020-11-13 14:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Kilka dni temu zjadłam ostatniego mojego ,co dojrzewał na parapecie ,ale smaczny nie był . bea [2020-11-16 08:30] niezły zbiórfilipek [2020-11-14 11:54] witaj Iwonko w sobotnie przedpołudnie. Pogody ładnej nie mam, ale co zrobić trza żyć dalej filipek [2020-11-14 11:53] Miłego dnia życzę......całego sabina [2020-11-14 08:10] Witam w sobotni poranek Iwonko. sabina [2020-11-14 08:09] Witaj Iwonko ja miałam takie w doniczce z poziomkami danusia2458 [2020-11-13 18:36] Ja mam jeszcze w kartonie pomidorki i dojrzewaja milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-11-13 18:30] Pomidorki sabina [2020-11-13 17:04] Do tego deszcz co chwila , dobre w tym, że chociaż dość ciepło było. sabina [2020-11-13 17:03] Dzień dobry. U mnie cały dzień był ponury. sabina [2020-11-13 17:02] witaj Iwonko!I będzie sałatka ze swojego ogródka. a my zaliczylismy tydzień i teraz chwila odpoczynku Lawinia [2020-11-13 16:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |