|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj grabiłam liście do zmroku. Powiem Wam, że jeśli wiosną byłaby taka pogoda, to na pewno nie poszłabym do ogródka w taki ziąb. Dzień pochmurny, ponury i tylko 7 stopni. No, ale to jesień i trzeba się uwijać z pracami. Najważniejsze, że bez deszczu! Skrzynka od gazu też była przyozdobiona :) Dobrej nocy życzę i na jutro pogodnego dnia. [2020-11-12 21:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko o poranku filipek [2020-11-13 09:50] Witaj Iwonko a ja wczoraj nic nie robilam poprostu mialam lenia milego dnia zycze i sloneczka bednarekzk@arcor.de [2020-11-13 09:15] Witaj Iwonko! Wczoraj też pracowałam w ogrodzie ,przekopałam poplon w warzywniku .Liście lecą z wielkiego dębu za płotem ,zbiorę je tylko z trawnika ,kosiarką .Na rabatach kwiatowych zostawię ,może wiosną pozbieram . bea [2020-11-13 08:47] Miłego dnia życzę i całego weekendu. sabina [2020-11-13 08:01] Witam w piątkowy ranek. sabina [2020-11-13 08:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |