|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj miałam "dzień lenia". A co mi tam... przecież święto było! :) Ale dzisiaj nadrobiłam... Witam późnym wieczorem czwartkowym. Hortensje bukietowe ładnie prezentowały się w wazonie. Szkoda, że po pewnym czasie tracą kolor... [2020-11-12 21:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Brak komentarzy. |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |