|
Rok w ogrodzie![]() A to kiścień w jesiennej szacie. Pozdrowienia zasyłam i życzę miłego wieczoru. [2020-11-10 19:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko nie pojechalam do ogrodniczego bo deszcz mnie pogonil, strasznie lalo milego popoludnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-11-12 14:49] Witaj Iwonko! Ładnie było w ogrodzie kiedy świeciło słońce ,teraz u mnie pochmurno i prawie ciemno ,chyba będzie padał deszcz .Ale na razie nie pada ,idę do ogrodu ,przekopię poplon w warzywniku .Tobie miłego dnia życzę bea [2020-11-12 10:12] witaj Iwonko slicznego masz tego kiścienia, moj jakos podupadł. Nie wiem czy go jeszcze nie przesadzić filipek [2020-11-12 08:55] Dzień dobry Iwonko. Witam w czwartek. sabina [2020-11-12 07:12] moja jeszcze w starych barwach danusia2458 [2020-11-11 20:51] Milego wieczoru Iwonko [URL=http://smayliki.ru/smilie-225904071.html] [IMG]http://s2.rimg.info/e366a8973ef3039a13972ce88585bd0e.gif[/IMG][/URL] bednarekzk@arcor.de [2020-11-11 17:14] Dziękuję za życzenia i również pozdrawiam. sabina [2020-11-11 16:52] witaj Iwonko! My juz po obiadku. Teraz maly odpoczynek na O. Przesyłam pozdrowienia Lawinia [2020-11-11 15:46] Witaj Iwonko slicznie sie wybarwil moj jeszcze zielony bednarekzk@arcor.de [2020-11-10 21:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |