|
Rok w ogrodzie![]() I to widoczek także mało aktualny, bo magnolia straciła większość liści, a dywan pod nią dzisiaj uprzątnęłam. [2020-11-10 19:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dzisiaj z trawnika zbiorę liście kosiarką ,to łatwiejsze i szybsze niż grabienie . bea [2020-11-12 10:09] na mojej jeszcze mocno sie trzymają filipek [2020-11-12 08:56] ja kupiłam w tym roku pierwszą magnolię danusia2458 [2020-11-11 20:50] Moja tez juz bez lisci ale widac sporo kwiatkow jak nie zmarzna to bedzie slicznie kwitla bednarekzk@arcor.de [2020-11-10 21:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |